1 çift Güneş Konnektörleri Y Tipi (1 için 4) MC4 Güneş bağlayıcı için güneş modülü kablolama PV/PV sistemi DE

p32235

Yeni ürün

₺100.55 ₺86.50

Etiketler: Ucuz 1 çift Güneş Konnektörleri Y Tipi (1 için 4) MC4 Güneş bağlayıcı için güneş modülü kablolama PV/PV sistemi DE, Yüksek Kalite 1 çift Güneş Konnektörleri Y Tipi (1 için 4) MC4 Güneş bağlayıcı için güneş modülü kablolama PV/PV sistemi DE, Çin Konnektörler Tedarikçiler.


Y-tipi of 1 çift (1 için 4) MC4 Güneş Paneli Kablo Konnektörleri: 1 4 Erkek Kadın için (M/FFFF) ve 1 için 4 Kadın Erkek (F/MMMM) çift mühürler ile bu daha iyi su geçirmez etkisi. ile mükemmel yaşlanma direnci ve uv ve anti-toz için Iyi kapasite olduğunu büyük akım ve yüksek gerilim. yüksek ve düşük sıcaklıklarda karşı ve yanmaz olduğunu bu Y Tipi (1 için 4) CE tarafından onaylanmış MC4 şubesi bağlayıcı kabloları vardır, TÜV, UL, vb. Y tipi MC4 uyumlu güneş Konnektörler set olduğunu ve için mükemmel bir çözümdür paralel bağlantı birlikte birkaç panelleri güneş Y-tipi field1 çifti (1 için 4) MC4 Güneş Paneli Kablo Konnektörleri: 1 4 Erkek Kadın için (M/FFFF) ve 1 için 4 Kadın Erkek (F/MMMM)
çift mühürler ile bu daha iyi su geçirmez etkisi. ile mükemmel yaşlanma direnci ve uv ve anti-toz olduğunu
büyük akım ve yüksek gerilim için iyi kapasite. yüksek ve düşük sıcaklıklarda karşı ve yanmaz olduğunu
bu Y Tipi (1 ila 4) CE tarafından onaylanmış MC4 şubesi bağlayıcı kabloları vardır, TÜV, UL, vb.
Y tipi MC4 uyumlu güneş Konnektörler set olduğunu ve mükemmel bir olduğunu çözüm birlikte birkaç panelleri paralel bağlantı için bir güneş alan
PV kablosu ile uyumlu
hızlı ve kolay kurulum ve kolay çıkarılması ek bir alet yardımı olmadan fişler

  • Model Numarası: BHTS
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

İlgili ürünler

Trend.